party train

Ben jij van plan om deze zomer op de grote festivals te gaan dansen?
Dan hebben wij goed nieuws: dankzij onze DJ’s begint het feest al op de trein!

Naar een festival met de Party Train?

  • Onze DJ’s zorgen voor een unieke sfeer in een omgetoverd rijtuig
  • Er wordt voor gratis frisdrank gezorgd
  • Vergeet de files en zoektocht naar een parkeerplaats. Je bent meteen op het festivalterrein
  • Geïnteresseerd? Zie hieronder de dienstregelingen van de verschillende Party Trains!

    PUKKELPOP

    Reisweg van de Party Train op 15 augustus:

    Station Vertrek
    Oostende 7:30
    Brugge 7:46
    Aalter 8:02
    Gent-St-Pieters 8:20
    Brussel-Zuid 8:53
    Brussel-Centraal 8:58
    Brussel-Noord 9:09
    Leuven 9:37
    Landen 9:59
    St-Truiden 10:11
    Hasselt 10:29
    Kiewit Aankomst om 10:35

    ROCK WERCHTER

    De Party Train naar Rock Werchter is alweer voorbij! Bekijk onze video om deze magische rit te herbeleven. Tot volgend jaar?

    GRASPOP METAL MEETING 

    De Party Train naar Graspop Metal Meeting is alweer voorbij! Bekijk onze video om dit te gekke moment te herbeleven. Tot volgend jaar?

    Andere reisideeën