Laatste update op 20/09/2023

Tijdens de weekends van 30 september tot en met 15 oktober en op maandag 2 en 9 oktober gaat Infrabel verder met de vernieuwing van de infrastructuur.

Door deze werken wordt het treinverkeer aangepast tussen Bertrix en Virton en tussen Virton en Athus.

Hierdoor is het nodig dat wij ons treinaanbod aanpassen zodat je zo weinig mogelijk hinder ondervindt.

NMBS-vervangbussen

Een NMBS-bus* vervangt alle treinen tussen: 

  • Bertrix en Virton:
    • Het weekend van 30 september en 1 oktober
    • Op maandag 2 oktober (tot 15.30 u.)

  • Virton en Athus:
    • Het weekend van 7-8 oktober 
    • Op maandag 9 oktober (tot 15.30 u.)
    • Het weekend van 14-15 oktober 

Wijziging vertrektijden 

De vertrektijden van de volgende treinen wijzigen:

  • L Libramont - Bertrix - Aarlen 
  • P Bertrix (6.27 u.) - Aarlen (7.39 u.) op maandag 9 oktober
Ontdek wat er verandert voor je treinreis in onze reisplanner, op deze pagina of via de NMBS-app.

* NMBS-vervangbussen

  • De NMBS-vervangbussen worden door verschillende busmaatschappijen voorzien. Je kunt de NMBS-vervangbussen herkennen aan volgende afbeelding die op de busramen wordt aangebracht.
  • Je kunt de vervangbussen nemen met je treinticket: net als in de trein kunnen in de bussen ticketcontroles plaatsvinden.
  • Enkel vouwfietsen zijn toegelaten.
  • Enkel assistentiehonden en gezelschapsdieren die op dezelfde plaats als de reiziger plaatsnemen, zijn toegelaten.

check2-anim