Laatste update op 6/05/2025

Tijdens de weekends van 31 mei tot en met 15 juni en op maandag 9 juni gaat Infrabel verder met de vernieuwing van de infrastructuur.  

Door deze werken rijden er geen treinen tussen Denderleeuw en Geraardsbergen.

We passen ons aanbod aan om je reis zo vlot mogelijk te laten verlopen.

NMBS-vervangbussen

Een NMBS-bus* vervangt alle treinen tussen Denderleeuw en Geraardsbergen.
> Reisadvies: reis je rechtstreeks tussen Denderleeuw en Geraardsbergen? Je kan via Zottegem of Melle reizen (behalve tijdens het weekend van 14-15 juni)

 Je kan de locatie van de NMBS-bushaltes* op deze pagina terugvinden, ten laatste op vrijdag 30 mei.

Wijziging vertrektijden

De vertrektijden van sommige S3-treinen Denderleeuw - Geraardsbergen - Brussel-Noord wijzigen.

Ontdek wat er verandert voor je treinreis in onze reisplanner, op deze pagina of via de NMBS-app.

NMBS-vervangbussen*

  • De NMBS-vervangbussen worden door verschillende busmaatschappijen voorzien. Je kunt de NMBS-vervangbussen herkennen aan volgende afbeelding die op de busramen wordt aangebracht. 
  • Je kunt de vervangbussen nemen met je treinticket: net als in de trein kunnen in de bussen ticketcontroles plaatsvinden. 
  • Enkel vouwfietsen zijn toegelaten. 
  • Enkel assistentiehonden en gezelschapsdieren die op dezelfde plaats als de reiziger plaatsnemen, zijn toegelaten. 
  • Je kan via deze link een antwoord vinden op de meest gestelde vragen over onze NMBS-vervangbussen

Download

check2-anim