Werken tussen Lichtervelde en Deinze
Tijdens de weekends van 1 tot en met 23 april voert Infrabel verschillende onderhoudswerken uit aan meerdere overwegen.
Door deze werken wordt het treinverkeer aangepast tussen Lichtervelde en Deinze.
Hierdoor is het nodig dat wij ons treinaanbod aanpassen zodat je zo weinig mogelijk hinder ondervindt.
NMBS-vervangbussen
Er rijden NMBS-vervangbussen* tussen Lichtervelde, Tielt en Deinze.
> Reisadvies: reis je rechtstreeks tussen Lichtervelde en Deinze? Je kunt de IC-treinen De Panne - Brussel - Landen nemen.
Wijziging traject en vertrektijden
- De IC-treinen De Panne - Brussel - Landen rijden om en stoppen niet in Tielt. Ze stoppen uitzonderlijk in Kortrijk. De vertrektijden van deze treinen wijzigen tussen De Panne en Gent-Sint-Pieters
> Reisadvies: reis je naar Tielt? Je kunt een NMBS-vervangbus* in Lichtervelde of Deinze nemen.
- Op zondag 16 en 23 april wijzigen het traject en de vertrektijden van de P-trein De Panne (19.18 u.) - Leuven (21.34 u.).
* NMBS-vervangbussen
- De NMBS-vervangbussen worden door verschillende busmaatschappijen voorzien. Je kunt de NMBS-vervangbussen herkennen aan volgende afbeelding die op de busramen wordt aangebracht.
- Je kunt de vervangbussen nemen met je treinticket: net als in de trein kunnen in de bussen ticketcontroles plaatsvinden.
- Enkel vouwfietsen zijn toegelaten.
- Enkel assistentiehonden en gezelschapsdieren die op dezelfde plaats als de reiziger plaatsnemen, zijn toegelaten.