Laatste update op 19/10/2022

Tijdens de weekends van 5 november tot en met 4 december vernieuwt Infrabel de dwarsliggers tussen Saint-Ghislain en Bergen.

> Meer info over deze werkzaamheden op de website van Infrabel (enkel beschikbaar in het Frans)

Door deze werken rijden er geen treinen tussen Saint-Ghislain en Bergen behalve tijdens het weekend van 26-27 november. 

Hierdoor is het nodig dat wij ons treinaanbod aanpassen zodat je zo weinig mogelijk hinder ondervindt. 

NMBS-vervangbussen: tussen Saint-Ghislain en Bergen 

Een bus* vervangt alle treinen tussen Saint-Ghislain en Bergen (behalve tijdens het weekend van 26-27 november).

Wijziging traject 

Tijdens het weekend van 26-27 november rijden de L-treinen Bergen - Quiévrain enkel tussen Saint-Ghislain en Quiévrain. 

  > Reisadvies: reis je tussen Bergen en Saint-Ghislain? Stap dan over in Saint-Ghislain. 

Wijziging vertrektijden 

De vertrektijden van de volgende treinen wijzigen:

  • IC Moeskroen - Namen - Liers 
  • IC Doornik - Lille-Flandres (FR) 
  • L Mons - Quiévrain (behalve op 26-27 november)

⚠️ Bovenstaande aanpassingen gelden ook op vrijdag 11 november (feestdag) maar niet op zondag 13 november. 

Ontdek wat er verandert voor je treinreis in onze reisplanner, op deze pagina of via de NMBS-app.

* NMBS-vervangbussen

  • De NMBS-vervangbussen worden door verschillende busmaatschappijen voorzien. Je kunt de NMBS-vervangbussen herkennen aan volgende afbeelding die op de busramen wordt aangebracht.
  • Je kunt de vervangbussen nemen met je treinticket: net als in de trein kunnen in de bussen ticketcontroles plaatsvinden.
  • Enkel vouwfietsen zijn toegelaten.
  • Enkel assistentiehonden en gezelschapsdieren die op dezelfde plaats als de reiziger plaatsnemen, zijn toegelaten.

check2-anim