Werken tussen Saint-Ghislain en Bergen
Laatste update op 19/10/2022
Tijdens de weekends van 5 november tot en met 4 december vernieuwt Infrabel de dwarsliggers tussen Saint-Ghislain en Bergen.
> Meer info over deze werkzaamheden op de website van Infrabel (enkel beschikbaar in het Frans)
Door deze werken rijden er geen treinen tussen Saint-Ghislain en Bergen behalve tijdens het weekend van 26-27 november.
Hierdoor is het nodig dat wij ons treinaanbod aanpassen zodat je zo weinig mogelijk hinder ondervindt.
NMBS-vervangbussen: tussen Saint-Ghislain en Bergen
Een bus* vervangt alle treinen tussen Saint-Ghislain en Bergen (behalve tijdens het weekend van 26-27 november).
Wijziging traject
Tijdens het weekend van 26-27 november rijden de L-treinen Bergen - Quiévrain enkel tussen Saint-Ghislain en Quiévrain.
> Reisadvies: reis je tussen Bergen en Saint-Ghislain? Stap dan over in Saint-Ghislain.
Wijziging vertrektijden
De vertrektijden van de volgende treinen wijzigen:
- IC Moeskroen - Namen - Liers
- IC Doornik - Lille-Flandres (FR)
- L Mons - Quiévrain (behalve op 26-27 november)
⚠️ Bovenstaande aanpassingen gelden ook op vrijdag 11 november (feestdag) maar niet op zondag 13 november.
* NMBS-vervangbussen
- De NMBS-vervangbussen worden door verschillende busmaatschappijen voorzien. Je kunt de NMBS-vervangbussen herkennen aan volgende afbeelding die op de busramen wordt aangebracht.
- Je kunt de vervangbussen nemen met je treinticket: net als in de trein kunnen in de bussen ticketcontroles plaatsvinden.
- Enkel vouwfietsen zijn toegelaten.
- Enkel assistentiehonden en gezelschapsdieren die op dezelfde plaats als de reiziger plaatsnemen, zijn toegelaten.