Werken tussen Puurs en Sint-Niklaas
Tijdens de weekends van 20 mei tot en met 11 juni werkt infrastructuurbeheerder Infrabel verder aan de vernieuwing van de infrastructuur.
Door deze werken rijden er geen treinen tussen Puurs en Sint-Niklaas.
Hierdoor is het nodig dat wij ons treinaanbod aanpassen zodat je zo weinig mogelijk hinder ondervindt.
NMBS-vervangbussen
Een NMBS-bus* vervangt alle treinen tussen Puurs en Sint-Niklaas.
Wijziging vertrektijden
De vertrektijden van de volgende treinen wijzigen:
- L Sint-Niklaas - Puurs - Mechelen
- P Poperinge (18.53 u.) - Gent-Sint-Pieters (20.22 u.) - Sint-Joris-Weert (21.57 u.): enkel op zondag 11 juni
* NMBS-vervangbussen
- De NMBS-vervangbussen worden door verschillende busmaatschappijen voorzien. Je kunt de NMBS-vervangbussen herkennen aan volgende afbeelding die op de busramen wordt aangebracht.
- Je kunt de vervangbussen nemen met je treinticket: net als in de trein kunnen in de bussen ticketcontroles plaatsvinden.
- Enkel vouwfietsen zijn toegelaten.
- Enkel assistentiehonden en gezelschapsdieren die op dezelfde plaats als de reiziger plaatsnemen, zijn toegelaten.